Bursa’mıza gelen turların başlangıcından bitişine kadar turburada güvencesiyle; alanında uzmanlaşmış profesyonel tur rehberlerinin eşliğinde ziyaret edilecek tarihi, turistik,hediyelik eşya mekanlarının tanıtımı; ve yiyecek içecek yeterli bilgi ve etkili iletişim kurabilen rehber temin etmek..

Turist rehberi konusunda pek çok tanım bulunmasına rağmen, turist rehberi; yurt içi ya da yurt dışından gelen grup ya da bireysel ziyaretçilere, onların tercihleri doğrultusundaki bir dilde, bir bölge ya da şehirde bulunan anıtlar, müzeler, doğal ve kültürel çevre ve tarihi yerlerde kılavuzluk eden ve eğlendirici bir yorumla bunları ziyaretçilerine aktaran kişidir.

Turist rehberliği; insanların bilmedikleri bir ülkeyi, bölgeyi, yöreyi ve işletmeyi turistlere tanıtmak, o yöre hakkında tarihi, coğrafi, kültürel ve arkeolojik bilgiler vermek, kısacası ülkeyi her yönüyle temsil etmektir.

Turist rehberliğinin amacı; Türkiye’nin turizm zenginliklerinin değerlendirilmesinde Turizm Bakanlığı tarafından belirlenen turizm politikaları çerçevesinde katkı sağlamaktır. Turist rehberliği faaliyeti, her türlü bireysel ve grup halindeki turistin gezdirilmesini ve bu kapsamdaki destek faaliyetlerini içerir.

tur-rehberi-hizmetleri-02
tur-rehberi-hizmetleri-01

REHBERLİK ve OTOPARK HİZMETLERİMİZ

Uludağ Milli Park Alan Kılavuzu

milli-park-alan-klavuzu

Otopark Temini Hizmetimiz

turburada-hizmetleri-04