Bursa’ya günübirlik veya konaklamalı gelen yerli ve yabancı turist gruplarına ve seyahat acentelerine yerel hizmet ve organizasyon desteği sağlamak..

Profesyonel Tur Rehberi Temini

tur-rehberi-temini

Bursa’mıza gelen turların başlangıcından bitişine kadar turburada güvencesiyle; alanında uzmanlaşmış profesyonel tur rehberlerinin eşliğinde ziyaret edilecek tarihi, turistik,hediyelik eşya mekanlarının tanıtımı;  ve yiyecek içecek  yeterli bilgi ve etkili iletişim kurabilen rehber temin etmek..

Uludağ Milli Park Alan Kılavuzu

milli-park-alan-klavuzu

Orman ve su işleri bakanlığı bünyesinde eğitim almış olan ve Uludağ Milli Parkı hassasiyetlerine sahip; Kayak ve Yürüyüş parkurları noktasında uzman;uludağın tarihi ve mitolojisine hakim;uludağı endemik bitki yapısı ve Zeolojik özellikleriyle tanıtım yapabilen uzmanlaşmış alan klavuzu temin etmek.

Tarihi ve Turistik Mekan Gezileri

tarihi-turistik-mekan-gezileri

Firmamız; Bursa‘mıza konaklamalı  gruplarımıza  olan Emirsultan, Yeşil Türbe, Ulucami, Uludağ, Tophane, Irgandı Köprüsü, Somuncu Baba Müzesi, Koza Han,Cumalıkızık Köyü,  Tarihi İnkaya çınarı, Trilye, Mudanya, Gölyazı, İznik, gibi şehrimizin tarihi ve turistik mekan gezileri

Öğlen ve Akşam Yemeği

turburada-hizmetleri-06

Bursa’mızın vazgeçilmez lezzeti olan bursa kebabı; yine Bursa’ya özgü pideli köfte; harika doğa ortamı sunan tesisleri ile balık keyfi yapabilme ve alternatif yemek çeşitlerini kapsayan menüleriyle Turizm esaslı çalışan yüksek sayıdaki guruplara hizmet verebilen A sınıfı işletmelerde öğlen ve akşam yemeği imkanı.

Kahvaltı Seçenekleri

turburada-hizmetleri-08

Sizler değerli konuklarımızın talep ve istekleri doğrultusunda  değişik işletmelerde köy kahvaltisi; Emirsultan, Yeşil, Tarihi İnkaya çınarı, Gölyazı, Trilye bölgelerinde otantik & lüks mekanda  gruplarımızın bütçe seçeneklerine göre tabak, serpme ve Açık Büfe Kahvaltı yapabilme imkanı..

Hediyelik Eşya Alışverişi

turburada-hizmetleri-01

Siz değerli konuklarımızın Bursa’mızın sembolleri olan; Kestane şekeri; Havlu; Gemlik zeytini ve Zeytin yağı; Bursa İpeği Bursa Bıçağı; İznik Çinisi ve daha bir çok bursaya özgü hediyelik eşya temini için turburada güvencesiyle sağlıklı uygun fiyatlarla alış veriş imkanı sunmak.

Otel & Konaklama seçenekleri

turburada-hizmetleri-05

Bursa‘mıza konaklamalı gelen gruplarımıza şehir merkezinde, Uludağ kayak merkezinde, Trilye, Mudanya ve İznik bölgelerinde istek ve talep doğrultusunda otel ve konaklama imkanı.

Termal Otel Seçenenekleri

turburada-hizmetleri-03

Bursa‘mıza konaklamalı gelen gruplarımıza ister şehir merkezinde, Uludağ kayak merkezinde, Trilye, Mudanya ve İznik bölgelerinde istek ve talep doğrultusunda termal otel ve konaklama imkanı.

Otopark Temini ve Seçenekleri

turburada-hizmetleri-04

Firmamız; gruplarımızın gezi güzergahı üzerinde bulunan otopark işletmeleri ile yaptığı anlaşmalar neticesinde tam gün fiyat uygulaması ile cazip fiyat ve sorunsuz otopark temini sağlamak..